Güzellik Kazanı

Makyaj Kozmetik Bakım Blogu

Güzellik Kazanı - Makyaj Kozmetik Bakım Blogu

NYX Jumbo Lip Pencil – 720 Honey Nectar

Merhaba,

Yıllardır yabancı bloglarda ya da yurtdışı kozmetik alışıverişi serbest iken almış olan bloglardan  gördüğümüz NYX Jumbo Pencil ürünlerini ben de çok merak ediyordum. NYX ürünleri artık Douglas Mağazalarında satışa başladı. Ben de deneme amaçlı 2 adet göz kalemi (başka bir yazının konusu olacak ) ve 1 adet de dudak kalemi olarak geçen ürünlerinden aldım.

Adı her ne kadar lip pencil olsa da aklınıza dudağımızı çerçelevemek için kullandığımız kalemlerden gelmesin. Bildiğimiz rujun kalem formunda olan bu ürünler,ilk başta plastik dış kabının nasıl açılacağı konusunda beni baya düşündürdü. Plastik olması nedeniyle açıkçası büyük boy kalem açacakları ile açılacağı aklıma gelmemişti ama youtube videomda sorduğumda kullananlar ancak bu tarz açacaklar ile açıldığını söylediler. Henüz denemedim ancak açmadan önce özellikle rujun bir müddet buzdolabında bekletilmesi gerektiğii düşünüyorum. Çünkü rujun yapısı oldukça yumuşak ve kremsi.

Honey Nectar bence her cilt tonuna ve de her makyaja yakışabilecek, günlük kullanım için de ideal olan güzel bir pembe. Sürerken kalem adeta dudağınızdan kayıyor, kurumaya sebebiyet vermiyor. Ayrıca normal rujlara göre oldukça da kalıcı olduğunu söyleyebilirim.

Açıkçası 15,90 liralık fiyatıyla en azından ruj formunda olan Jumbo Pencil’ın diğer renklerinden de denemek istiyorum.

Sevgiyle kalın…

kavala

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Category: Douglas, NYX, ruj
 • Sed. says:

  Çok hoşmuş ve fiyatı da çok uygunmuş.
  Denemek isterim açıkcası bir ara bakayım ben buna.
  (:

  • kavala says:

   Sed. evet özellikle rujlar fiyatına göre oldukça iyi :)

 • Melal says:

  Rengi güzelmiş bizim buraya marmara park’a douglas açılmış hemide içinde nyx standı var pek bi sevindirik oldum ilk fırsatta gidip mıncıklıycim.
  Dün avm’nin içi anacık babacık günüydü sanki herşey bedava dağıtılıyor gibi sephora açılmış içine girmedim bile nars ve too faced var mı diye merak ediyorum.
  Ama nyx’in bu kalemlerinden mutlaka alicim bir de sana far paletlerini öneririm mutlaka dene pigmentasyonları cidden süper :)

  • kavala says:

   Melalcim, dün ben de gidecektim ama kalabalık olur diye vazgeçtim. Rujları güzel ama kalemleri için bilemedim :( Far paletleri de 30 küsür falandı sanırım ,tekrar gittiğimde iyice kurcalamak lazım :)

 • sevi says:

  aaaahhh o rengin güzelliği ne öyle :) sen de de çook güzel olmuş kavalam. iyi günlerde kullan :)

  • kavala says:

   Güzel İzmirlim çok teşekkür ederim, eminim sana da çok yakışır ;)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*