Güzellik Kazanı

Makyaj Kozmetik Bakım Blogu

Güzellik Kazanı - Makyaj Kozmetik Bakım Blogu
 • aynadakikedi says:

  güle güle kullan canım, douglasın seti güzel görünüyor, kullanınca kalitesinden falan bahseder misin? aslında çok da pahalı değilmiş denenebilir, geçici bir süreliğine çıkarmamışlardır umarım =)

  • kavala says:

   Teşekkürler canım, biraz kullanınca yazısını hazırlarım. Ürünler bir masa gibi standın üzerindeydi ama geçici mi bilmiyorum.

 • ayss says:

  Aldıklarınız çok güzel :) satış bloguma beklerim :) http://kalitelikozmetik.blogspot.com

 • pink says:

  Merhaba, aldiklarini gule gule kullan :) NYX jumbo pen’leri uygun bir kalemtras ile kolaylikla acabiliyorsun. hatta NYX’in kendi urettigi buyuk ve kucuk kalemleri acmak icin kalemtrasi var. Turkiye’ye getirilip getirilmedigini bilmiyorum. Ancak ben jumbo eye pen ve lip pen’leri en kolay NYX’in kalemtrasi ile acabiliyordum. Ayrica fiyatlari dusundugumden daha uygunmus, ben daha pahaliya satilir ve almaya degmez diye dusunuyordum :)

 • gizemlikiz says:

  merhaba. aldıklarınızı öncelikler güle güle kullanın eskitin bitirin :) nyx kalemler hakkında söylemeek istediğim şey ise, inglot’un jumbo rujlarını açmak için kullanılan kalemtraşlar var gördüğüm kadarıyla nyx kalemler inglot rujlarla aynı boyutlara inglota bakmanızı tavsiye ederim :)

  http://azkullanilmisesya.blogspot.com/

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*